Doprava a platba

Platební metody

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 
Loga banky
 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267


Možnosti dopravy

1. ČESKÁ POŠTA

Zásilka bude doručena Českou poštou do 2 pracovních dnů od podání. V případě, že místem doručení bude vaše zaměstnání, je nutné uvést kromě vašeho jména také název a adresu firmy, u které pracujete. Osoba provádějící doručení se pokusí před doručením kontaktovat příjemce telefonicky nebo e-mailem v den doručení. 

  • Zásilka do 30 kg                                                          137 Kč

2. PŘEPRAVCE PPL  

Zásilka bude doručena přepravcem PPL do druhého pracovního dne od podání, ve výjimečných případech je možné doručení i v sobotu. Pro doručení zboží prostřednictvím PPL, je nutné vyplnit pro doručení takovou adresu, na které budete k zastižení během dne mezi 8.00 - 18.00, dále je nutné uvést telefonní číslo, aby vás mohl řidič kontaktovat. V případě, že místem doručení bude vaše zaměstnání, je nutné uvést kromě vašeho jména také název a adresu firmy, u které pracujete! Osoba provádějící doručení se pokusí před doručením kontaktovat příjemce telefonicky (případně prostřednictvím sms zprávy) prostřednictvím telefonního spojení uvedeného na zásilce a oznámit mu předpokládaný čas doručení. V případě potřeby je možné si domluvit s přepravcem osobní vyzvednutí na doručovacím depu a to od 9:00 do 19:00 nebo na Parcel shopu. 

  • Zásilka do 10 kg                                                           125 Kč

3 Zásilkovna

Zásilka bude přepravena pomocí služba Zásilkovna na daný Zásilkovna point. Potvrzení o vyzvednutí Vám dorazí v SMS na zadané telefonní číslo.

  • Zásilka do 5kg                                                                            65 Kč
  • Zásilka do 10kg                                                                          165 Kč
Zpět do obchodu